Sdílet na Facebooku Sdílet na Twitteru Sdílet na Google+Podmínky používání webových stránek

Základní podmínky vymezující používání webu www.digitalnizitrek.cz mezi provozovatelem a návštěvníkem (dále jen uživatelem) internetových stránek:

Autorská práva

Pokud zpravidla není uvedeno jinak, pak autorská práva k jednotlivým textům a grafickým prvkům publikovaných na internetových stránkách www.digitalnizitrek.cz (dále jen stránky), přísluší vždy provozovateli stránek www.digitalnizitrek.cz (dále jen provozovatel). Veškeré ochranné známky nebo jiné označení třetích stran, které může být na stránkách uvedeno přísluší vždy jejich právoplatným držitelům a je použito jen k identifikaci příslušných firem nebo jejich výrobků / produktů.

Omezení odpovědnosti

Provozovatel nezaručuje, že všechny uveřejněné informace jsou vždy správné, úplné nebo aktuální. Provozovatel také neodpovídá za případnou škodu nebo i jinou újmu, která může vzniknout při použití takových informací. Zároveň také nemůže nést odpovědnost za obsah cizích stránek, na které je dále odkazováno.

Ochrana osobních údajů

Provozovatel nesbírá žádné osobní nebo neosobní údaje o uživatelích stránek jako např. cookie, IP adresy apod. Na stránce, ale mohou být použity aplikace třetích stran, které již některé neosobní informace mohou využívat pro cílení nebo zobrazovaní reklam.

Odpovědnost uživatele

Uživatel nese odpovědnost za důsledky svého chování ve spojení s používáním stránek a souhlasí, že nebude tyto stránky používat k aktivitám, které by mohly poškodit funkčnost stránek nebo byly v rozporu s platnými zákony ČR.O webu Digitální zítřek

Digitální zítřek přináší informace o nejlepších produktech ze světa moderních technologií, které jsou dostupné na našem trhu. S námi se už nikdy neztratíte v nepřeberné nabídce nejdůležitějších digitálních technologií zítřka.


Copyright 2013 - 2016 Digitální Zítřek, Všechna práva vyhrazena

Hosting zajišťují Autolepky   Webdesign a SEO © 2013 MK